Poctivé masáže v Hradci Králové

Jak uplatnit voucher?

Prosíme, věnujte pozornost následujícím pravidlům, která na 100% zajistí, že vše proběhne hladce. 

   

  1. Jak dlouho platí můj dárkový voucher?

Dárkové vouchery mají platnost 1 rok, není-li dohodnuto jinak. Platnost voucheru je na něm napsána.  


2.  Můžu uplatnit dárkový voucher po vyznačeném datu platnosti?

Dárkový voucher nelze uplatnit po vyznačeném datu platnosti. 

3. Vyměníte mi dárkový voucher zpátky na peníze?

Odstoupit od koupi dárkového voucheru můžete v zákonné 14 denní lhůtě, kdy vám peníze vrátíme. Později nejde směnit dárkový poukaz za peníze. 

4. Musím se předem objednat na masáž?

Dárkový voucher lze uplatnit pouze po PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ. Náš pracovní rozvrh je pečlivě naplánovaný a neobjednané klienty kapacitně nezvládneme obsloužit. Je to podobné jako u servisní prohlídky auta. I do servisu se objednáváte, k zubaři se objednáváte, na oční se objednáváte atd..

5. Jak se mám objednat na masáž?

Připravte si k ruce svůj dárkový voucher, abyste věděli TYP MASÁŽE a KÓD dárkového voucheru. Pak stačí zavolat na 777 149 280, nebo 727 830 855  a domluvíme si konkrétní datum a čas vaší masáže. Když masírujeme, tak telefony nezvedáme, ale do 24 hodin zavoláme zpátky na zmeškané volání. K paní Panaddě na thajské masáže se můžete objednat i on-line na www.sawasdee.cz . Případně nám napište mail booking@sawasdee.cz a můžeme vyřešit objednávku i po mailu. Jakmile si domluvíme na pevno termín masáže, dostanete od nás potvrzující SMS zprávu. Takže vše budete mít černé na bílém.   

6. Můžu změnit domluvený termín masáže?

Samozřejmě můžete. Stačí poslat SMS zprávu na 777 149 280, že se nemůžete dostavit. Ani nemusíte uvádět důvody :-). Termín zrušíme a vyrozumíme vás o zrušení termínu SMS zprávou. 

7. Můžu zrušit termín masáže hodinu před domluveným termínem?

Některé masáže si vyžadují delší přípravu ze strany maséra a proto musíte zrušit domluvený termín SMS zprávou na 777 149 280 nejméně 24 hodiny předem. Takže pokud máte domluvený termín masáže např. 15.9. od 14,15 hod, tak nejpozději můžete zrušit tento termín 14.9. ve 14,15 hod.. Pokud termín zrušíte později, voucher, bohužel, bez náhrady propadá.   

8. Co se stane, když se zpozdím a přijdu o deset minut později na masáž?

O dobu zpoždění vám bude zkrácena objednaná masáž, protože po vás jsou objednaní další klienti a nelze ubírat z jejich času. Pokud přijdete o např. 15 minut později, bude vám o 15 minut zkrácena masáž. 

9. Musí masér přesně dodržet popis masáže, který je uveden na internetu?

Masér vás musí především zachovat při zdraví a má za povinnost přizpůsobit masáž vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu tak, aby vás masáž nepoškodila. Pokud v popisu masáže je např. že se masírují nohy, ale klient má masivní křečové žíly na nohách, tak masér nebude ty nohy masírovat nohy. Aktuální zdravotní stav klienta je vždy nadřazený popisu masáže v internetovém katalogu.  

10. Může mě masér odmítnout namasírovat?

Masér má povinnost odmítnout klienta, kterému by mohla masáž vážně poškodit zdraví. Jde o tzv. kontraindikace k masáži, které najdete ZDE.   
Mgr. Robert Stuchlík