Poctivé masáže v Hradci Králové

Relaxační olejová masáž

Relaxační olejová masáž patří k masážím jemným. Proto je vhodná pro klienty, kteří si chtějí pospat, odpočinout, zrelaxovat a nepotrpí si na rasantní masáže. Tuto masáž doporučujeme nováčkům ve světě masáží, osobám, které jdou poprvé v životě na masáž. Relaxační olejová masáž je vhodná i pro starší klienty, kteří po sobě nechtějí nechat maséra "skákat".  Klidnou masáž ocení i lidé unavení, přetažení, vyčerpaní.

Masíruje se teplým olejem, pomalými tahy s nízkým přítlakem. Masáž teplým olejem je vyhledávaná v zimním období, protože teplý olej příjemně prohřívá svaly a klouby. Teplo doplňuje životní sílu a doteky masérky obnovenou životní sílu rozvádějí po těle. 

  

Co byste měli vědět?

Kdo se o vás bude starat? Jak masáž probíhá?

Paní Panadda MODACAM od kolébky vdechovala thajské lidové léčitelství, vůni chrámových tyčinek, přirozenost thajských masáží. A protože jí zajímalo lidské tělo a jeho fungování, absolvovala na Maha Sarakham University bakalářský studijní obor zaměřený na výživu a stravování, má vysokoškolské vzdělání.

Buddhistický mnich Luang Poh Don rozpoznal v paní Modacam přirozený talent a zasvětil jí do neveřejného systému práce s energií a životní silou. Paní Modacam dále studovala thajskou masáž v královské lékařské škole Wat Po v Bangkoku.

Úspěšně provozovala praxi thajských masáží v oblasti Samuthprakan.

Protože od roku 2011 žije s manželem a dcerkou v ČR, tak zná mentalitu a potřeby Čechů, umí masáž přizpůsobit evropskému tělu. S paní Modacam se domluvíte anglicky i česky.

Paní Modacam věnuje každému klientovi plnou pozornost a plný čas. Svoji práci bere jako poslání. O tom, že věc bere vážně a zodpovědně svědčí i to, že denně se věnuje pouze 3 klientům, aby na každého měla dost síly a aby jí práce bavila.

 • Před i po masáži se můžete osprchovat.
 • Masírují se záda, ramena, šíje, nohy, ruce, hlava, obličej. 
 • U masáží 90 minutových a 120 minutových je víc času věnovat se problematickým partiím.
 • Po masáži dostanete zdarma bylinkový čaj.
 • Masérna je po každém klientovi pečlivě desinfikována a vyvětrána.
 • Každý klient dostává čisté ručníky, povlečení masážního futonu. 
 • Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás masáž vhodná, můžete se předem telefonicky poradit s Mgr. Robertem Stuchlíkem, který se vyzná v kontraindikacích. Stačí zavolat na 777 149 280.

Klasické thajské masáži se vyhněte, pokud:  

 • Máte horečku. Máte akutní infekci a jakýkoli zánět v těle (včetně zánětu zubů). Máte na kůži hnisavý zánět nebo plíseň. Máte krvácející poranění kůže. Máte zánět žil. Máte bércové vředy. Máte nádorové onemocnění. Máte onemocnění žlučníku a močových cest. Máte onemocnění ledvin. Jste do 2 měsíců po porodu. Jste těhotná. Máte menstruaci. Máte umělou kyčelní náhradu. Máte zelený, šedý oční zákal. Máte revmatoidní artritidu. Máte neléčený vysoký krevní tlak. Máte choroby srdce. Jste méně, než 2-3 hodiny po vydatném jídle. Jste méně, než 3 měsíce po autonehodě. Jste méně, než 3 měsíce po jakémkoli chirurgickém zákroku (operaci). Léčíte se s epilepsií. Jste pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných a psychotropních látek. Docházíte na fyzioterapii a jste v probíhající léčbě. Máte těžký diabetes. V případě srdečních problémů po konzultaci s kardiologem.
 • V případě pochybností kontaktujte svého ošetřujícího lékaře a poraďte se s ním o vhodnosti masáže.

Na co si dát pozor?

Jak se objednat? Jak stornovat objednanou masáž?

Objednání

 • Na masáž je nutné se vždy PŘEDEM objednat.
 • Objednat se můžete pohodlně kdykoli on-line na www.sawasdee.cz , nebo telefonicky 777 149 280.  
 • Pokud právě masírují, tak telefon nezvedají a zavolají vám během 24 hodin zpátky. 
 • Dárkové poukazy mají platnost 365 dnů, přesto nenechávejte objednání na poslední chvíli. Nemusí být volné místo.
 • Masáž probíhá ve studiu Sawasdee, S.K.Neumanna 250/4, 1. patro, Hradec Králové.

 

Storno a zpoždění

 • Objednanou masáž můžete zrušit, nebo přesunout na jiný termín nejpozději 24 hodiny před sjednaným termínem masáže a to pouze formou SMS zprávy na 777 149 280. 
 • Objednané masáže zrušené v kratší době, než 24 hodiny před sjednaným termínem masáže, propadají bez náhrady.

 • Pokud se zpozdíte, bude masáž zkrácena o čas zpoždění. Pokud např. přijdete o 10 minut později, masérka vám poskytne masáž kratší o 10 minut.  

CHCI KOUPIT

Mohlo by vás ještě zajímat